DTF Baskı Nedir? Avantajları Nelerdir?
HAKKIMIZDA

Online DTF Baskı

DTF baskı (Direct To Film Printing), dijital baskı teknolojilerinden biri olarak öne çıkan ve tekstil baskısı için kullanılan son derece etkili bir yöntemdir. Özellikle tekstil endüstrisinde büyük ilgi gören özel DTF yazıcı veya DTF baskı makinesi aracılığıyla sunulan DTF baskı, tasarımın doğrudan bir film tabakasına basılmasını ve bu filmin ardından tekstil yüzeyine aktarılmasını içeren bir işlemi ifade eder.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Online DTF Baskı

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Online DTF Baskı Hizmeti

DTF Baskı Özellikleri

DTF baskı işlemi, birçok kumaş türüne uyum sağlaması ve farklı materyallerde kullanım avantajı sunması açısından dijital baskıda karşılaşılan bazı kısıtlamaların önüne geçer. Ayrıca ön işlem gerektirmediği için baskı maliyetini düşürerek yüksek bir kar marjı sunar.

DTF Baskının Avantajları

  • Canlı renkler ve ayrıntılı grafiklerle yüksek kaliteli sonuçlar sağlar. Bu, tasarımlarınıza göz alıcı ve profesyonel bir görünüm kazandırır.
  • T-shirt baskı, şapka ve çanta gibi birçok tekstil ürününe uygulanabilir. Bu, farklı projeler için çok yönlü bir baskı seçeneği sunar.
  • Hızlı üretim ve teslimat süreleri sunar. Tasarımınızı yükledikten sonra kısa süre içinde ürünlerinizi alabilirsiniz. Bu, acil ihtiyaçlarınız için kaçırılmaz bir fırsattır.
  • DTF baskı, çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunar. Kendi tasarımlarınızı veya metinleri ekleyerek özel ürünler oluşturabilirsiniz.

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.